Loading...
Služby2017-03-12T14:11:46+00:00

Presvedčte sa, že mozaika invenčných riešení pre propagáciu vášho biznisu, produktov či služieb je naozaj kompletná! Nenašli ste presne to, čo ste hľadali? Vaše špecifické požiadavky s vami s potešením prekonzultujeme!

SEM (SEO, PPC, SME)

SEO obsahový manažment

Postaráme sa o obsah vašich stránok, tak aby zodpovedal posledným a najvyšším štandardom
Nedovoľte konkurencii zatlačiť vás do rohu! S našou pomocou a prostredníctvom optimalizácie pre vyhľadávače bude pre vás cesta na výslnie prechádzkou ružovým sadom.

SEM

Túžite mať dokonalý prehľad o vašich potenciálnych zákazníkoch? Ak cena za ponúkané služby u vás nehrá prím, potom je táto mimoriadne efektívna forma online reklamy to pravé.

SMM

Kto by sa pri naplňovaní spoločenských potrieb nechal kontaminovať čerstvým vzduchom, keď môže svoje dojmy a zážitky, prípadne ponuky produktov a služieb zdieľať s celou komunitou známych aj neznámych iba niekoľkými klikmi myši, a to prakticky akoukoľvek interaktívnou formou? Súhrnný názov optimalizácia pre sociálne siete predstavuje metódy publikovania rozličného obsahu prostredníctvom sociálnych medií. Jej nespornou výhodou je oslovenie veľkého množstva potenciálnych záujemcov za mimoriadne nízke mediálne náklady.

PR Texty

Tak ako staroveký Rím preslávila viac stavba ciest než víťazných oblúkov, aj my vybudujeme prostredníctvom PR článku imidž vašich produktov a služieb na základe ich reálnych možností a funkcií, a to bez využitia reklamných trikov. Triezvy, no pozitívne ladený článok osloví zákazníka viac než dnes už neúčinná záplava superlatívov.

Logo

Určite ste sa už ocitli v situácii, kedy ste na identifikáciu vašej firmy chceli použiť obrázok nahryznutého jablka, až kým ste nezistili, že toto logo už reprezentuje niekoho v zámorí. Nebojte sa, najlepšou prevenciou proti takému problému je kontaktovanie nášho tímu profesionálnych grafikov, ktorých kreativita prekonáva hranice obežnej dráhy Zeme.

Corporate design

Možno nebudeme vedieť, ako obliecť vás, ale rozhodne nás nechajte ošatiť vašu firmu! Vy si vyberiete oblek ladiaci k očiam, my firme vyberieme farby zodpovedajúce jej filozofii. Vy si zaobstaráte vhodnú kravatu, my zvolíme unikátne logo. Vás bude reprezentovať vyžehlená košeľa, vašu spoločnosť zas firemná a propagačná tlač. Váš príchod na poradu ohlási klopanie opätkov kvalitných topánok, no okázalé entrée vášho podniku na trh zabezpečí najmä dômyselná webová stránka.

Obalový dizajn

Nepodceňujte skutočnosť, že klienti súdia knihu podľa obalu! Navrhneme a graficky spracujeme obal na vaše výrobky, ktorý zabezpečí funkčné predpoklady a zároveň získa atraktívny a exkluzívny vzhľad

Neobmedzený hosting

Zbúranie primárne nastavených mantinelov je pre nás maličkosť! Uvedomujeme si, že úmerne s rastom potenciálu vašej firmy stúpajú aj vaše nároky na veľkosť virtuálneho priestoru webovej stránky, ktorá vás propaguje, ale tiež na počet prenesených dát a e-mailových účtov. Počas tohto procesu je zachovanie rýchlosti a spoľahlivosti vášho servera samozrejmosťou.

Hosting na mieru

Plaťte len za to, čo skutočne potrebujete! Prekonzultujte s nami vaše predstavy o poskytnutí optimálnej veľkosti webového priestoru, počtu databáz, e-mailov a aliasov. Voľba je len na vás

Návrh stránky

Aj králi krásy internetového marketingu ako my si uvedomujú, že návštevnosť webu nezávisí len od jeho dizajnu. Vybudovaním prehľadnej a logickej štruktúry, ktorá povedie k zvýšeniu dopytu po ponúkaných produktoch, sa postaráme o rýchlu návratnosť vašej investície.

Redakčný systém

S využitím najmodernejších metód vás dnes môžeme poveriť funkciou administrátora, a to bez rizika ohrozenia bezpečnosti vašej webovej stránky. Redakčný systém (CMS) umožňuje úpravy obsahu a podoby webu a súčasne je schopný kooperovať s rozličnými systémami, ťažiskovými pre spokojnosť jeho návštevníkov.

Informačné portály

Zintegrujeme a katalogizujeme všetky potrebné údaje k danej tematike a prispôsobíme výstavbu portálu i jeho obsah tak, aby pri používaní vyhovoval požiadavkám laikov i odborníkov. Informačný portál je vhodným fórom pre veľké podniky a organizácie.

Statické stránky

Pokiaľ je pre vás vizitka neoddeliteľnou súčasťou formálneho predstavovania, potom budete preferovať prezentáciu na internete prostredníctvom HTML kódu. Statická stránka sa vyznačuje svojou jednoduchosťou, kompatibilitou, vecným obsahom a cenovou dostupnosťou. Adekvátna pre fyzické osoby i začínajúcich podnikateľov.

Reklamné bannery

Vy si vyberte formát a ostatné nechajte na nás! Postaráme sa o to, aby posolstvo vašej reklamy bolo to jediné, na čo užívateľ pri prezeraní webovej stránky myslel.

Aktualizácie a servis

Na všetky kritické situácie, ktoré môžu ohroziť bezchybné fungovanie ponúkaných služieb, majú členovia nášho tímu zavedenú červenú linku priamo do ich bielych domov. Akúkoľvek nápravu realizujeme promptne a samostatne.

Erby

V stredoveku sa tvorba týchto grafických znamení nezaobišla bez dodržiavania zaužívaných heraldických pravidiel, týkajúcich sa použitia farebných a kovových tinktúr, vhodne zvolených figúr a podobne. Tieto obmedzenia však čas pohltil a v súčasnosti sú pri navrhovaní erbov brány fantázie otvorené dokorán. Hľadáte šikovných zhotoviteľov originálnych erbov fyzických či právnických osôb, prípadne symbolov administratívnych jednotiek? Ste na správnej adrese!

Podložky na písací stôl

Toto vkusné riešenie ochrany povrchu vášho stola je čoraz populárnejšie ako nástroj propagácie. Stačí, ak na jej líce vytlačíme vaše logo alebo kontaktné údaje. Prečo si aj takýmto spôsobom neskrášliť miesto, kde sa rodí toľko skvelých nápadov?

Kovovýroba

Pri výrobe mreží, zábradlia, oplotenia, brán či schodov vhodných tak do interiéru, ako aj vonkajších priestorov, sa zameriavame na firmy i koncových užívateľov. Ponúkame montáž kovových konštrukcií, a to aplikovaním moderných technológií zvárania TIG aj MIG a plazmového rezania do hrúbky 12 mm. Používané materiály (oceľ, nerez, mosadz, drevo, bezpečnostné sklo) sú obrábané sústružením aj frézovaním. Portfólio strojárskych činností je doplnené tiež výroba zámočnícka.

Gravírovanie

Nasýťme obyčajné veci esenciou exkluzivity! Vďaka najmodernejším prístrojom dokážeme rýchlo a bez nepresností vyryť akýkoľvek nápis, obrázok alebo ornament do papiera, dreva, kovu, plastu, kože, skla.

Tampoprint

Kto by nechcel mať vlastné logo na perách či USB – kľúčoch? táto technológia patrí medzi najrozšírenejšie formy propagácie na našom trhu. Využiteľná pre široké spektrum materiálov, od plastu, kovu, papiera alebo keramiky až po drevo a lakované povrchy.

Vyšívanie

Precíznosť v ozdobovaní tkanín už nie je charakteristická len pre čičmianske výšivkárky. Presvedčte sa, že požadovaný textilný materiál dokážeme skrášliť plastickým prevedením i toho najkomplikovanejšieho vzoru.

Screen printing

Táto grafická technika u nás oslovila už Tomáša Baťu a v súčasnosti predstavuje jeden z najpoužívanejších spôsobov potlače rozličných materiálov, predovšetkým textilu. Nepopierateľnou výhodou sieťotlače je farebná odolnosť, trvanlivosť potlače a priaznivá cena.

Visačky na dvere

Pretože existuje elegantnejší spôsob, ako oboznámiť verejnosť s prianím ostať nerušený, než zavesiť ponožku na kľučku dverí. Pretože existuje diskrétnejší spôsob, ako upozorniť potenciálneho zákazníka na lákavú ponuku, než mu sústavne na jeho dvere búchať.

Novoročenky

Hoci digitálna revolúcia zanechala na medziľudskej komunikácii nezmazateľné stopy, nemali by sme zabúdať na pocit radosti, ktorý u adresáta vyvolá drobná karta s želaním šťastia do nového roku, nájdená v poštovej schránke. Potom nezáleží na tom, či jej obsah tvorí jednoduchý nápis „Pour féliciter“, alebo kaligram so zložitou štruktúrou.

Poznámkové lístky

Tlačíme rôznofarebné poznámkové lístky vo vysokej kvalite s rozmermi 100×210 mm. Orientácia na výšku i na šírku, obojstranne alebo jednostranne. Voľba je len na vás.

Poznámkové bloky

Zľudovené príbehy Archimeda, Isaaca Newtona, ale aj Wernera von Siemensa sú žiarivými príkladmi toho, že na najlepšie nápady sa neprichádza za pracovným stolom, ale mimo neho. Aby žiadna kľúčová invencia neupadla do zabudnutia skôr, než ju budete môcť doma zaznamenať, mal by sa oku lahodiaci poznámkový blok stať prirodzenou súčasťou vášho vychádzkového oblečenia.

Vizitky a hlavičkové papiere

Ani v digitálnom svete nestrácajú svoj propagačný účel a estetický význam. Formát, materiál, farebnosť i celkový vizuálny efekt závisí od vašich osobných požiadaviek.

Listové obálky

Ponúkame plnofarebnú tlač vašich kontaktných údajov. Rozmery obálok podliehajú norme ISO 269.

Letáky a prospekty

Zdieľajte ponuky expresne a priamo do rúk možných zákazníkov. Finančne nenáročná a účinná forma reklamy.

Plagáty

Či už zaplnia priestor reklamnej plochy, alebo steny nad posteľou, dbáme o prehľadný, výrazný a výstižný obsah na kvalitnom podklade.

Logotypy

Ako neoddeliteľná súčasť firemnej identity je nevyhnutné dôsledné spracovanie vášho logotypu. O kvalitách našich grafikov sa presvedčilo množstvo spokojných klientov.

Kalendáre

Neverte vykonštruovaným apokalyptickým proroctvám! Buďte o krok napred a nechajte si vyrobiť kalendáre podľa vlastnej propozície, podľa vlastnej predstavy o konci sveta.

Samolepky

Ak vám okno pripadá až nevkusne čisté a priehľadné, ak je stena či podlaha príliš fádna, potom je vhodné oblepiť ich samolepkami či samolepiacimi fóliami. Rozmery, motívy i transparentnosť sú vašou voľbou.

Prezentačné mapy

Ponúkame kvalitný, elegantný a precízne spracovaný obal na vaše prezentácie, zmluvy a dokumenty vo formáte A4.

Pozvánky a oznámenia

Žiadna konferencia, kultúrne podujatie, svadba ani narodeninová oslava neostane nepovšimnutá, ak jej propagáciu zveríte do rúk tímu DTP media. Ponúkame viac než čiernobielu tlač dokumentu, vytvoreného základným textovým procesorom.

Pečiatky

Už dávno nie sú len symbolom spletitého štátneho byrokratického aparátu. Jediným stlačením pečiatky potvrdíte akýkoľvek list a zároveň efektívne poskytnete podstatné informácie o vašej organizácii.

Pohľadnice

Postcard, die Postkarte, tarjeta postal. Ak vám výber pohľadníc z regálov maloobchodných sietí pripadá ako galéria dizajnérskeho klišé, obráťte sa s originálnym nápadom na našu spoločnosť, alebo sa nechajte inšpirovať našimi grafikmi.

Časopisy, brožúry, katalógy

Poskytujeme plnofarebnú tlač tak v malom, ako aj vo veľkom náklade. V prípade potreby zabezpečíme redakčné spracovanie, jazykovú korektúru textu a grafické doplnky jednotlivých strán.

Svetelná reklama

Čaro nočnej prechádzky mestom láka nielen zamilované páry. Nepodceňujme preto reklamné využitie tejto časti dňa! Kedy sa harmónia línií a farieb vašej značky vryje do podvedomia zákazníka lepšie než po súmraku? Vďaka precíznej remeselnej zručnosti našich výrobcov neostane táto reklama po rokoch iba nefungujúcim väzením pre prach a hmyz, ale žiarivým majákom pre nerozhodných kupujúcich.

Orientačné a informačné systémy

Vyvolávate nervozitu návštevníkov tým, že ich pri hľadaní vašej kancelárie vystavíte nebezpečenstvu zablúdenia? Vhodnú internú i externú navigáciu vám zabezpečí jednotne a efektívne navrhnutá informačná tabuľa, zladená s dizajnom prostredia.

Vlajky

Pohľad na zástavu, vinúcu sa v poryvoch vetra, doženie k slzám dojatia i osobu, ktorej sa s jej symbolika priamo nedotýka. Naša ponuka obsahuje okrem príslušenstva rôzne veľkosti reklamných, firemných, mestských a obecných, spolkových či športových vlajok, ktoré plnia nielen reprezentatívny, ale tiež dekoračný účel.

Vývesné štíty a reklamné tabule

Dnes nemusia vyzerať ako rekvizity z historického filmu, aj keď výsledky práce našich konkurentov môžu svedčiť o opaku. Dokážeme navrhnúť príťažlivý dizajn informačných štítov a tabúľ, ktorý presne vystihne prvky akéhokoľvek vizuálneho štýlu.

PVC bannery

Náš tlačiarenský postup zabezpečuje maximálnu kvalitu a odolnosť povrchu voči nepriaznivým vplyvom počasia či UV žiarenia. Čas plynie neúprosne rýchlo a ak do našich schopností vložíte patričnú dôveru, isto vás poteší vedomie, že po rokoch ostanú nezmenené prinajmenšom pyramídy v Gíze a váš reklamný banner.

Polep automobilu

Považujete svojho miláčika iba za dopravný prostriedok, alebo aj za efektívny reklamný priestor? Ponúkame odborné lepenie digitálne tlačených firemných identifikačných znakov, ale napríklad aj vášho osobného životného motta či trefného odkazu okoloidúcim cestným pirátom.

Reklamné stojany

Verte nám, že nič neupúta pozornosť zamysleného chodca viac ako zakopnutie o reklamný stojan umiestnený uprostred pešej zóny. Neváhajte preto a vyberte si niektorý z našich ľahko prenosných a cenovo dostupných stojanov, určených tak na exteriérové, ako aj interiérové použitie.

Veľkoplošná reklama

Ak svojim zákazníkom ponúkate lákavé služby, nebojte sa uvažovať maximalisticky! V závislosti od vašich potrieb odhadzujeme limity v otázke rozlohy, tvaru a štruktúry materiálu, na ktorý má byť naša prepracovaná printová reklama pripevnená.

Multimediálne prezentácie a vizitky

Chystáte sa predstaviť vašu firmu? Tabuľu a ukazovadlo pokojne nechajte doma. Hodnoverný obraz o vašich službách publiku poskytne dynamická multimediálna prezentácia, obohatená o audiovizuálne prvky a animácie, ktorú prostredníctvom kompaktného disku prenesiete prakticky kamkoľvek. Pre špecifické potreby vašich VIP klientov ponúkame i komplexnú výrobu multimediálnych vizitiek.

Dizajn manuály

Nevyhnutnú súčasť firemného štýlu vašej spoločnosti predstavuje dizajn manuál, stanovujúci pravidlá jej vizuálnej komunikácie s klientom. Na vašu žiadosť vypracujeme komplexnú analýzu návrhov jej identifikačných znakov, typu písma, farebnosti a pod. Dizajn manuál je pre váš podnik to, čo Declaration of Independence pre USA.

Nahrávacie štúdio

Sme výpravcom vašej fantázie! Vďaka profesionálne vybavenému štúdiu sa zaoberáme produkčnou činnosťou aj na poli audio tvorby. Umelcov disponujúcich hedonistickou morálkou nepochybne poteší naša vrodená ústretovosť.

Správne nástroje pre správne riešenie. Vždy.

Sme tu, aby sme vám pomohli odštartovať váš biznis v zložitom online prostredí!

Dokážeme to prostredníctvom kreatívnych nápadov, inovácii a veľkému odhodlaniu